/
Kurumsal
/
Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılından bu yana "En yeni reklam alanlarını kullanarak müşterilerine çözüm ortağı olma" ilkesiyle yola çıkan Site AJANS, geçen 13 yıllık süreçte alanında Türkiye’ nin en büyük reklam firması olmayı başarmıştır.
2008 yılında Konut Reklamlarına başlayarak büyümesini sürdüren Site Ajans faaliyetlerini günümüze kadar genişleterek devam ettirmiştir. 2021 itibari ile Dış Dağıtım ve Açık Hava Reklamcılığı alanlarında Türkiye genelinde yaklaşık 12 Bin Site ve 3 Milyon Konut ile toplamda 11 Milyon kişiye erişim sağlamakta ve 14.000’i aşkın müşterisine hizmet vermektedir. 

Profesyonel ekibi ile reklam operasyonunu sürdüren ve müşterilerine geniş skala da dilediği bütçe ile dilediği zaman reklam verme hakkı tanıyan Site AJANS, tüm bu esnek yapısı ile Türkiye’ nin bir çok ilinde müşterilerine reklam alanları sunmaktadır. 

‘Firmaların büyük oldukları için değil, reklam verdikleri için büyük olduklarına’ inanan Site Ajans; Ulusal ve Uluslararası markaların yanı sıra binlerce Kobi’ lere de lokasyonları bünyesinde çeşitli hizmetler vererek, ekonomilerine ve büyüme stratejilerine büyük katkı sağlamaktadır. 

Gelişen trendleri ve ihtiyaçları analiz eden ekip Açık Hava Reklamcılığa farklılık getirerek Mars Takip Yazılımı geliştirmiştir. Bu yazılım sayesinde müşterilerine,  seçtikleri lokasyonlardaki reklamlarına online erişim sağlamalarını ve dönüşüm odaklı reklamın etkilerini gözlemleyebilmelerini sağlamaktadır.

‘Hayat Evde Yaşanıyor’ mottosuyla çalıştığı firmaları hedef kitlelerine ulaştırma noktasında toplu yaşam alanlarındaki en etkili reklam alanlarını kullanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

İlgili Görseller
Site Ajans © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Website made with